The Body Shop Kosovo

Vanilla Eau De Toilette

AROME E EMBEL

VEGAN

Vanilla Eau De Toilette

AROME E EMBEL

VEGAN

0/5
0 Mendime

Kënaquni me ëmbëlsinë e nivelit tjetër me Ujën Tualeti tonë të përmirësuar Vanilla.

Tani i bërë me 93% përbërës me origjinë natyrale dhe i certifikuar nga The Vegan Society, ju lë ju dhe lëkurën tuaj një aromë qesharake të ëmbël dhe kremoze.

Uji ynë aromatik tani vjen edhe në një shishe të riciklueshme* të bërë me 42% xhami të ricikluar, në mënyrë që t’i tregoni planetit tuaj pak dashuri.

Për të marrë një erë të ëmbël, mjafton të spërkatni në qafë dhe pikat e pulsit me masë ose me bujari.

  • Ujë tualeti
  • Erë e ëmbël
  • Bërë me 93% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

  1. Spërkateni në qafë dhe pikat e pulsit me masë apo bujari.
  2. Aromë e ëmbël.

Si përdoret

  1. Spërkateni në qafë dhe pikat e pulsit me masë apo bujari.
  2. Aromë e ëmbël.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vanilla Eau De Toilette

Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Coumarin, Hydroxycitronellal, t-Buty, Alcohol, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Denatonium Benzoate, Citral, Benzyl Cinnamate.

My Review for Vanilla Eau De Toilette

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.