The Body Shop Kosovo

Spiced Orange Eau de Toilette

Spiced Orange Eau de Toilette

0/5
0 Mendime

Ndjeni qetësinë dhe përqafoni ndjenjën festive me ujin e ri të tualetit nga linja jonë sezonale Spiced Orange.

Kaloni ditën tuaj të rrethuar nga një aromë e ëmbël, e ngrohtë, pikante me nota bazë të portokallit të ëmbëlsuar, vaniljes dhe myshkut. Shijoni notat e grejpfrutit, kanellës dhe piperit që është korrur nga një grup i vogël prodhuesish në malet Nepaleze. Aroma perfekte festive për sezonin, Ujë Tualeti Vegan Spiced Orange është bërë me 94% përbërës me origjinë natyrale. Shishja është gjithashtu e bërë me 42% xhami të ricikluar dhe e mbuluar me një pompë alumini. Ricikloni* për t’i treguar planetit tuaj pak dashuri. *Aty ku lejojnë objektet lokale, përjashtohet pompa dhe etiketa.

  • Ujë tualeti
  • Aromë qetësuese
  • Notat e portokallit, vaniljes dhe kanellës
  • 94% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Spiced Orange Eau de Toilette

Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Limonene,Eugenol, t-Butyl Alcohol, Linalool, Citral, Cinnamal, Denatonium Benzoate, Citronellol, Geraniol.

My Review for Spiced Orange Eau de Toilette

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.