The Body Shop Kosovo

Indian Night Jasmine – Eau de Toilette

Për femra

Me arome lulesh

Indian Night Jasmine – Eau de Toilette

Për femra

Me arome lulesh

0/5
0 Mendime

Ky ujë tualeti i ngrohtë dhe me lule është bërë me lule jasemini që zgjidhen me dorë pak para lindjes së diellit, kur nxjerrin aromën më të fortë, dhe më pas përzihen me gjethe aromatike vjollce dhe dru sandali të pasur.

  • Ujë tualeti
  • 50 ml
  • Aromë e ngrohtë, e pasur, me lule
  • Përmban ekstrakt të luleve të jaseminit të zgjedhura me dorë nga India
  • Shishe qelqi e gdhendur me shumë aspekte
  • I përshtatshëm për veganët

Alkooli Denat., Aqua, Parfum, Linalool, Alpha-Isomethyl Jonone, t-Butyl Alcohol, Coumarin, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Denatonium Benzoate.

Clear

Si përdoret

Hidhni një ose dy pika mbi pikat e qafës dhe pulsit.

Si përdoret

Hidhni një ose dy pika mbi pikat e qafës dhe pulsit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Indian Night Jasmine – Eau de Toilette

My Review for Indian Night Jasmine – Eau de Toilette

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.