The Body Shop Kosovo

White Musk® – Eau de Toilette

White Musk® – Eau de Toilette

0/5
0 Mendime

Është delikat, qetësues dhe magjepsës për mrekulli. Eau de Toilette ynë White Musk® ka nota lulesh, sensuale dhe nota dheu që do t’ju lënë të vini erë si një shëtitje të së Dielës nëpër pyje.
Kjo shishe e vogël simpatike përmban një përzierje të lehtë të aromës sonë ikonike White Musk® – një simfoni e bukur aromash duke përfshirë nota qelibari, trëndafili, jasemini dhe erëzash të ngrohta.
Ndonjëherë, bukuria e një aromë ka të bëjë më shumë me mënyrën se si të bën të ndihesh. Të lumtur, të emocionuar, mbase edhe nostalgjik. Eau de Toilette White Musk® i The Body Shop ka një aromë qiellore që do t’ju lërë të ndiheni si një perëndeshë absolute. Dhe nëse vërtet doni ta mbani ëndrrën gjallë, kombinojeni me më shumë të mira nga linja jonë White Musk®.
Mund të duket e thjeshtë por gjetja e aromës së duhur për ju mund të jetë pak e ndërlikuar. Pra, nëse keni nevojë për një dorë ndihme, lexoni këshillat tona për të gjetur aromën tuaj nënshkruese.

  • Bërë me 92% përbërës me origjinë natyrore
  • Një përzierje e aromës tonë shumë të dashur White Musk® – është ikonike për një arsye
  • Bërë me myshk pa mizori
  • Një aromë e ngrohtë dhe tokësore që mbetet me ju
Clear

Si përdoret

1. Spërkatni Eau de Toilette-n tonë White Musk® aq bujarisht sa doni në qafë dhe pikat e pulsit.
2. Dëshiron që ajo aromë e freskët të zgjasë edhe më gjatë? Kombinojeni me Kremin tonë të Trupit White Musk®, Larësin e Trupit White Musk® apo edhe Deodorantin tonë White Musk.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® - Eau de Toilette

Alkool Denat. (Tretës / Solvent), Alkool (Tretës / Solvent), Ujë (Tretës / Solvent), Parfum / Aromë (Aromatizues), Butilfenil Metilpropional (Përbërës Aromatizues), Hidroksizoheksil 3-Cikloheksen Karboksaldehid (Përbërës Aromatizues) (Denatyrues), Hexyl Cinnamal (Përbërës Aromatizues), Linalool (Përbërës Aromatizues), Alpha-Isomethyl Ionone (Përbërës Aromatizues), Hydroxycitronellal (Përbërës Aromatizues), Kumarin (Përbërës Aromatizues), Benzil Benzoat (Përbërës Aromatizues), Izoeugenol (Përbërës Aromatizues), Alkool Benzil (Konservant), Salicilat Benzili (Përbërës Aromatizues), Benzoat Denatonium (Denatyrues).

My Review for White Musk® - Eau de Toilette

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.