The Body Shop Kosovo

Atlas Mountain Rose Eau de Toilette

Atlas Mountain Rose Eau de Toilette

0/5
0 Mendime

Ky eau de toilette pikant me lule, është bërë me trëndafila gjysëm të çelur të mbledhur me dorë, të këputur në agim për të kapur aromën e tyre të freskët, me vesë dhe të përziera me nota të njoma të rrushit të zi pa fara dhe qelibarit të ngrohtë.

  • Eau de toilette
  • Aromë pikante lulesh
  • Vaj esencial nga trëndafilat gjysmë të çelur të zgjedhur me dorë në Luginën Dadès, në Marok
  • Alkool organik i kallamit të sheqerit
  • Shishe qelqi e gdhendur nga të gjitha anët
  • Koleksioni Voyage
Clear

Si përdoret

Vendosni 1-2 pika në qafë dhe pikat e pulsit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Atlas Mountain Rose Eau de Toilette

Alkool Denat., Ujë, Parfum, Geraniol, Limonene, Citronellol, Hydroxycitronellal, t-Butyl Alcohol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Denatonium Benzoate.

My Review for Atlas Mountain Rose Eau de Toilette

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.