The Body Shop Kosovo

Mango Eau de Toilette

Mango Eau de Toilette

0/5
0 Mendime

E freskët dhe tropikale, kjo aromë e bukur do t’ju bëjë të ndiheni një botë larg. Notat e mangos dhe sheqerit përzier me delikatesë krijojnë një aromë unike, ekzotike.

  • Eau de Toilette
  • Aromë që zgjat
  • Aromë e ëmbël, tropikale
  • Esencë mangoje
  • Pasuruar me esencën e kallam sheqerit
Clear

Si përdoret

Sprucojeni në qafë dhe pikat e pulsit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Mango Eau de Toilette

Alkool Denat., Alkool, Ujë, Parfum, Limonene, Linalool, Lëng Mangoje/Mangifera Indica, Glicerinë, t-Butyl Alkool, Citronellol, Benzyl Alkoool, Citral, Geraniol, Denatonium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate.

My Review for Mango Eau de Toilette

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.