The Body Shop Kosovo

Kistna Eau de Toilette

AROMë E AGRUMEVE

VEGAN

Kistna Eau de Toilette

AROMë E AGRUMEVE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Ky eau de toilette për meshkuj kombinon notat e freskëta të agrumeve të grejpfrutit dhe limonit me një zemër bimore dhe notat bazë të drurit të kedrit dhe vaniljes.

  • Aromë e freskët, aromatike
  • Eau de toilette i lehtë
Clear

Si përdoret

Spërkateni direkt në qafë ose pikat e pulsit.

Si përdoret

Spërkateni direkt në qafë ose pikat e pulsit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Kistna Eau de Toilette

Alkool Denat. (34.9%), Alkool (33.6%), Ujë, Parfum / Aromë, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzil Salicilat, Alpha-Isomethyl Ionone, t-Butyl Alkool, Citral, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Geraniol, Eugenol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol, Denatonium Benzoat.

My Review for Kistna Eau de Toilette

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.