The Body Shop Kosovo

Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss Eau De Toilette

Aromë frutash

Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss Eau De Toilette

Aromë frutash

0/5
0 Mendime

Eau de toilette ynë më i ëmbël është i mbushur me aromën e luleve të qershisë japoneze dhe notave freskuese të luleshtrydheve, bozhureve rozë dhe qelibarit, në mënyrë që të ndiheni të parezistueshme, me aromë frutash. E kompletuar me një shishe parfumi në stil retro, kjo aromë është dhurata perfekte për të përkëdhelur dikë të veçantë.

  • Eau de toilette i ëmbël dhe me aromë frutash
  • Shishe qelqi në stil retro, e gdhendur dhe me shumë faqe
  • I mbushur me aromën e luleve të qershisë japoneze, notave të luleshtrydheve, bozhureve dhe qelibarit dhe alkoolit organik të kalam sheqerit.
Clear

Si përdoret

Sprucojeni në qafë dhe pikat e pulsit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss Eau De Toilette

Alkool Denat. (35.0%), Alkooli (33.6%), Ujë, Parfum / Aromë, Hexyl Cinnamal, Salicilat Benzili, Linalool, Alkool Benzil, Hidroksicitronellal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, T-Butyl Alkool, Benzil Benzoat , Benzoat Denatonium.

My Review for Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss Eau De Toilette

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.