The Body Shop Kosovo

British Rose Eau De Toilette

AROME FLORALE

VEGAN

British Rose Eau De Toilette

AROME FLORALE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Tani i bërë me 91% përbërës me origjinë natyrale dhe i certifikuar nga Shoqëria Vegane, ju lë një aromë freskuese lulesh në lëkurën tuaj.

Uji ynë aromatik i tualetit tani vjen edhe në një shishe të riciklueshme* të bërë me 31% xhami të ricikluar, në mënyrë që t’i tregoni planetit tuaj pak dashuri.

Për të marrë erë si fshati anglez në pranverë, mjafton të spërkatni në qafë dhe pikat e pulsit me masë ose me bujari.

  • Ujë tualeti
  • Erë me lule
  • Bërë me 91% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

  1. Spërkateni në qafë dhe pikat e pulsit me masë ose bujare.
  2. Shijoni aromën freskuese me lule.

Si përdoret

  1. Spërkateni në qafë dhe pikat e pulsit me masë ose bujare.
  2. Shijoni aromën freskuese me lule.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

British Rose Eau De Toilette

B01018 1 INGREDIENTS: Alcohol, Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, t-Butyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Denatonium Benzoate, Citral, Eugenol.

My Review for British Rose Eau De Toilette

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.