The Body Shop Kosovo

Blue Musk Zest Eau De Toilette

AROMË ARGUME

VEGAN

Blue Musk Zest Eau De Toilette

AROMË ARGUME

VEGAN

0/5
0 Mendime

Blue Musk Zest është një përzierje e gjallë e notave të agrumeve, që përmban grejpfrut të freskët, limon të gjelbër dhe barbarozë të ndritshme. Spërkatja e tij në lëkurën tuaj menjëherë ju fuqizon, duke ju dhënë një nxitje të vetëbesimit në mënyrë që të mund të shprehni veten tuaj të vërtetë. Formula përmban gjithashtu myshkun tonë pa egërsi, së bashku me një përzierje vajrash natyralë të ëmbël portokalli, limoni dhe grejpfruti.

Spërkateni këtë shishe të vogël drejt e mbi lëkurën tuaj sa herë që dëshironi të ngacmoni shqisat tuaja me aromë vezulluese. Një parfum pa gjini i krijuar për t’u veshur nga të gjithë, e bën vërtet Blue Musk Zest të qëndrueshëm duke e bashkuar me produkte të përputhshme nga sfera.

  • Ujë tualeti
  • Pa gjini
  • Aromë e shijshme me agrume
  • Notat e grejpfrutit, limonit, barbarozës dhe myshkut pa egërsi
  • Vajra natyralë të ëmbël portokalli, limon dhe grejpfrut
  • Bërë me 91% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • Kapak dhe shishe e riciklueshme*
  • Shishe e bërë me 42% xham të ricikluar
Clear

Si përdoret

Aplikoni me bollëk kudo që dëshironi. Pikat e pulsit dhe qafa janë pika të njohura, por mos ngurroni t’i spërkatni kudo.

Si përdoret

Aplikoni me bollëk kudo që dëshironi. Pikat e pulsit dhe qafa janë pika të njohura, por mos ngurroni t’i spërkatni kudo.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Blue Musk Zest Eau De Toilette

Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, t-Butyl Alcohol, Citral, Geraniol, Coumarin, Denatonium Benzoate, Citronellol.

My Review for Blue Musk Zest Eau De Toilette

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.