The Body Shop Kosovo

Blue Musk Eau De Toilette

Blue Musk Eau De Toilette

0/5
0 Mendime

Uji ynë i tualetit Blue Musk është i mbushur me nota të guximshme dhe të freskëta që ju japin besimin për të zotëruar fuqinë tuaj.

Kjo fragrance klasike përmban një përzierje intriguese të livandës së freskët, barbarozës së pasur dhe drurit të sandalit, së bashku me myshkun tonë të njohur pa egërsi. Notat prej kadifeje janë të mbushura me vaj natyral të vetiverit nga Haiti, për një aromë rehati druri që ju lë të ndiheni të fuqizuar dhe të ngritur.

I njohur më parë si White Musk® for Men, Uji ynë Tualeti tani është riemërtuar Blue Musk, sepse aromat tona janë krijuar për t’u përdorur nga kushdo dhe kushdo. Kush nuk dëshiron të ketë aromë të bukur? Vishni atë vetë kur dëshironi të ndiheni të frymëzuar, ose shtresoni atë me produkte të tjera nga gama e Musk Blue për një aromë më të qëndrueshme.

  • Ujë tualeti
  • Pa gjini
  • Aromë aromatike, druri
  • Notat e livandës, barbarozës, drurit të sandalit dhe myshkut pa egërsi
  • Vaj natyral vetiveri nga Haiti
  • Bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • Kapak dhe shishe e riciklueshme*
  • Shishe e bërë me 42% xhami të ricikluar
Clear

Si përdoret

Spërkatni me bujari Blue Musk Eau De Toilette për t’u rrethuar nga aroma e tij aromatike. Provojeni në pikat tuaja të pulsit, qafën ose kudo që dëshironi.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Blue Musk Eau De Toilette

Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, PPG-20 Methyl Glucose Ether, t-Butyl Alcohol, Coumarin, Linalool, Alpha Isomethyl Ionone, Denatonium Benzoate, Limonene, Citronellol, Geraniol.

My Review for Blue Musk Eau De Toilette

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.