The Body Shop Kosovo

White Musk® Radical Fragrance Layering Topper

EAU DE PARFUM

AROMË E GJELBËR & TOKËSORE

VEGAN

White Musk® Radical Fragrance Layering Topper

EAU DE PARFUM

AROMË E GJELBËR & TOKËSORE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Ky parfumë i vogël dhe i fuqishëm ka një aromë të gjelbër dhe tokësore që do t’ju lërë të ndiheni të fuqizuar për të shprehur veten. Mund të duket e thjeshtë, por gjetja e parfumit të duhur për ju mund të jetë pak e vështirë. Prandaj, nëse keni nevojë për një dorë ndihmëse, lexoni këshillat tona për të gjetur parfumin tuaj të firmës.

  • Parfumë
  • Aromë e gjelbër, tokësore
  • Notat e bazilikës, petitgrain-ve, vetiver dhe musku të kundërligjshëm për të mos dëmtuar kafshët
  • Shishe dhe kapak i riciklueshëm*
  • Vegan
  • 87% përbërës të prejardhjes natyrale
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® Radical Fragrance Layering Topper

Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Benzyl Alcohol, t–Butyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Denatonium Benzoate, Citral, Citronellol, Coumarin.

My Review for White Musk® Radical Fragrance Layering Topper

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.