The Body Shop Kosovo

White Musk® Lover Fragrance Layering Topper

E RE!

AROME E NGROHTE FLORALE

VEGAN

MUSK CRUELTY-FREE

White Musk® Lover Fragrance Layering Topper

E RE!

AROME E NGROHTE FLORALE

VEGAN

MUSK CRUELTY-FREE

0/5
0 Mendime

Krijoni aromën tuaj të veçantë duke shtuar Ujë Parfumi White Musk® Lover në White Musk® origjinal dhe përjetoni aromën tonë ikonë në mënyrën tuaj unike.

Ky aromë i fuqishëm i vogël ka një aromë të ngrohtë me lule që do t’ju lërë të ndiheni të fuqizuar për të shprehur veten. Një simfoni sensuale e piperit pikant rozë, borzilokut pluhur dhe ambrette drusore është bërë në shtresë me White Musk® për të krijuar një aromë të veçantë që do t’ju bëjë të ndiheni të pandalshëm. Një spërkatje, dy spërkatje … gjithçka varet nga ju.

Mund të duket e thjeshtë, por gjetja e aromës së duhur për ju mund të jetë pak e ndërlikuar. Pra, nëse keni nevojë për një dorë ndihmëse, lexoni këshillat tona për të gjetur aromën tuaj të njohur.

  • Mbi aromë
  • Aromë e ngrohtë me lule
  • Notat e piperit rozë, orris dhe ambrette
  • Shishe dhe kapak i riciklueshëm
  • Vegane
  • 87% përbërës me origjinë natyrale
Clear

Si përdoret

  1. Vendoseni mbi aromën tuaj origjinale White Musk.
  2. Nje spërkatje, dy spërkatje apo më shumë, kombinoni aromën tuaj sipas deshirës.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® Lover Fragrance Layering Topper

Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, t-Butyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Linalool, Denatonium Benzoate, Benzyl Alcohol, Geraniol, Isoeugenol.

My Review for White Musk® Lover Fragrance Layering Topper

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.