The Body Shop Kosovo

White Musk® Free Fragrance Layering Topper

EAU DE PARFUM

AROMË MINERALE DHE E FRESKËT

VEGAN

White Musk® Free Fragrance Layering Topper

EAU DE PARFUM

AROMË MINERALE DHE E FRESKËT

VEGAN

0/5
0 Mendime

Krijoni aromën tuaj unike duke shtuar White Musk® Free Eau de Parfum-in tonë me White Musk® origjinalin dhe përjetoni aromën tonë ikonike në mënyrën tuaj të veçantë.

Ky parfumë i vogël por i fuqishme ka një aromë të freskët, minerale që do t’ju bëjë të ndiheni të fuqishëm për të shprehur veten. Një simfoni frymëzuese, sensuale e  luleve të lagështisë dhe sandalwood-it është krijuar për t’u shtuar mbi White Musk®-in tonë ikonik për të krijuar një aromë unike që do t’ju bëjë të ndiheni të shumë mirë.

Mund të duket e thjeshtë, por gjetja e aromës së duhur për ju mund të jetë pak e vështirë. Prandaj, nëse keni nevojë për ndihmë, lexoni këshillat tona për të gjetur parfumin tuaj të personalizuar.

  • Aromë freskët minerale
  • Nota të rezinës, lules dhe sandalwood-it
  • Vaskë dhe kapakë të riciklueshëm
  • Vegan
  • 87% përbërës natyralë
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® Free Fragrance Layering Topper

Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, t -Butyl Alcohol, Citral, Denatonium Benzoate.

My Review for White Musk® Free Fragrance Layering Topper

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.