The Body Shop Kosovo

Full Ylang Ylang Eau de Parfum

AROMA E YLANG YLANG

PËR TË DYJA GJINITË

Full Ylang Ylang Eau de Parfum

AROMA E YLANG YLANG

PËR TË DYJA GJINITË

0/5
0 Mendime

Eau de Parfum Full Ylang Ylang është një aromë pikante, e bardhë lulesh në koleksionin tonë të ri Full Flowers. Kjo gamë e re unisex është frymëzuar nga e gjithë lulja, duke përfshirë pjesët mashkullore dhe femërore. Koleksioni ynë i çmuar ndërthur notat e petaleve të buta, gjetheve jeshile, kërcellit të drunjtë, frutave me lëng dhe rrëshirës së ëmbël, për t’ju sjellë aroma që ju ndihmojnë të përqafoni të gjitha aspektet dhe ndjenjat tuaja unike.

Në zemër të këtij Eau de Parfum është vaji ynë i çmuar esencial ylang ylang, i nxjerrë nga lulet ylang ylang të zgjedhura me dorë në ishullin e Madagaskarit. Ky vaj natyral përfaqëson petalet e lëmuara me lule të bimës në këtë Ujë Parfumi të ri të mrekullueshëm. Kjo përzihet me piper të zi aromatik për të përfaqësuar aromën pikante të degëve të bimës dhe vanilje të ëmbël dhe kremoze për të mishëruar gjethet prej kadifeje. Me kalimin e ditës, do të vëreni se aroma evoluon, duke zbuluar me delikatesë çdo veçori unike një nga një.

E bërë me 90% përbërës me origjinë natyrale, kjo aromë është gjithashtu e certifikuar nga The Vegan Society.

Ky Eau de Parfum vjen në një shishe të bërë nga qelqi i ricikluar, me një kapak të projektuar për të qenë më i qëndrueshëm, i bërë nga druri dhe tape natyralisht të rinovueshme. Dhe kur të keni spërkatur pikat e fundit, shishja mund të riciklohet përsëri.*

  • Parfumi Eau de Parfum që zgjatë
  • Pikant
  • Nota të ylang ylang, piper të zi dhe vanilje
  • Krijuar me vaj esencial natyral të ylang ylang, i nxjerrë nga lulet e ylang ylang, të mbledhura me dorë në ishullin Madagascar
  • Bërë me 90% përbërës natyralë
  • Certifikuar nga Shoqata Vegan.
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Full Ylang Ylang Eau de Parfum

Alcohol Denat. (69.4%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Linalool, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Eugenol, Coumarin, Citral, Farnesol.

My Review for Full Ylang Ylang Eau de Parfum

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.