The Body Shop Kosovo

Full Rose Eau de Parfum

AROMA E TRËNDAFILIT

PËR TË DYJA GJINITË

Full Rose Eau de Parfum

AROMA E TRËNDAFILIT

PËR TË DYJA GJINITË

0/5
0 Mendime

Full Rose Eau de Parfum është një aromë e freskët, aromatike në koleksionin tonë të ri Full Flowers. Kjo gamë e re unisex është frymëzuar nga e gjithë lulja, duke përfshirë pjesët mashkullore dhe femërore. Koleksioni ynë i çmuar ndërthur notat e petaleve të buta, gjetheve jeshile, kërcellit të drunjtë, frutave me lëng dhe rrëshirës së ëmbël, për t’ju sjellë aroma që ju ndihmojnë të përqafoni të gjitha aspektet dhe ndjenjat tuaja unike.

Në zemër të këtij Eau de Parfum është trëndafili ynë i çmuar absolut, i nxjerrë nga lulet e trëndafilit të zgjedhur me dorë në Grasse, Francë. Ky absolut natyral përfaqëson petalet me erë të ëmbël, gjethet e barbarozës mishërojnë gjethet e freskëta dhe jeshile të shkurret e trëndafilit dhe kardamomi pikant, aromatik simbolizon gjembat me gjemba. Me kalimin e ditës, do të vëreni se aroma evoluon, duke zbuluar me delikatesë çdo veçori unike, një nga një.

E bërë me 90% përbërës me origjinë natyrale, është gjithashtu e certifikuar nga The Vegan Society.

Ky Eau de Parfum vjen në një shishe të bërë nga qelqi i ricikluar, me një kapak të projektuar për të qenë më i qëndrueshëm, i bërë nga druri dhe tape natyralisht të rinovueshme. Dhe kur të keni spërkatur pikat e fundit, shishja mund të riciklohet përsëri.*

  • Parfumi Eau de Parfum që zgjatë
  • I freskët, aromatik
  • I krijuar me absolut të natyrshëm të trëndafilave të ekstraktuar nga lulet e zgjedhura me dorë në Grasse, Francë
  • I bërë me 90% përbërës të origjinës natyrale
  • Certifikuar nga Shoqata Vegan.
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Full Rose Eau de Parfum

Alcohol Denat. (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Limonene, Geraniol, Citronellol, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral.

My Review for Full Rose Eau de Parfum

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.