The Body Shop Kosovo

Full Iris Eau de Parfum

AROMA E IRISIT

PËR TË DYJA GJINITË

Full Iris Eau de Parfum

AROMA E IRISIT

PËR TË DYJA GJINITË

0/5
0 Mendime

Full Iris Eau de Parfum është një aromë e butë, me drurë në koleksionin tonë të ri Full Flowers. Kjo gamë e re unisex është frymëzuar nga e gjithë lulja, duke përfshirë pjesët mashkullore dhe femërore. Koleksioni ynë i çmuar ndërthur notat e petaleve të buta, gjetheve jeshile, kërcellit të drunjtë, frutave me lëng dhe rrëshirës së ëmbël, për t’ju sjellë aroma që ju ndihmojnë të përqafoni të gjitha aspektet dhe ndjenjat tuaja unike.

Në zemër të këtij Eau de Parfum është betoni ynë i çmuar i irisit, i nxjerrë nga kërcellet e irisit, i rritur dhe korrur gjatë tre viteve në jug të Francës. Ky ekstrakt natyral përfaqëson petalet pluhur, kokrrat e dëllinjës së pishës mishërojnë kërcellet aromatike dhe druri i butë i kedrit simbolizon rrënjët drunore. Me kalimin e ditës, do të vëreni se aroma evoluon, duke zbuluar me delikatesë çdo veçori unike një nga një.

I bërë me 91% përbërës me origjinë natyrale, ky Ujë Parfumi është gjithashtu i certifikuar nga The Vegan Society.

Ky Eau de Parfum vjen në një shishe të bërë nga qelqi i ricikluar, me një kapak të projektuar për të qenë më i qëndrueshëm, i bërë nga druri dhe tape natyralisht të rinovueshme. Dhe kur të keni spërkatur pikat e fundit, shishja mund të riciklohet përsëri.*

  • Parfumi Eau de Parfum që zgjatë
  • Bërë me 91% përbërës të prejardhjes natyrale
  • Certifikuar nga Shoqata Vegan.

AROMA E LULEVE IRIS

Një aromë ëndërruese. Kjo nofka vjollcë, lule është çmuar dhe pluhuruese, me një karakter të butë druri.

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Full Iris Eau de Parfum

Alcohol Denat. (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Citral.

My Review for Full Iris Eau de Parfum

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.