The Body Shop Kosovo

Eau De Parfum Nigritella

Eau De Parfum Nigritella

0/5
0 Mendime

Një përzierje luksoze me lule orkideje të kuqe vaniljeje, kjo aromë lulesh është përmirësuar me një shtesë të bollshme tuberoze dhe vaniljeje për sensualitetin e zjarrtë. Kjo aromë orientale ju transporton menjëherë në lartësitë e Alpeve ku lulëzon kjo bimë e gjallë. Në dispozicion në një eau de parfum 50ml.

  • Orkide orientale, eau de parfum
  • Frymëzuar nga një orkide e errët nga Alpet, Zvicër
  • Përzier me nota të pasura të tuberozës dhe vaniljes për sensualitet të zjarrtë
  • Krijuar duke përdorur nxjerrje jo-dëmtuese të aromës
  • Shishe e punuar nga qelqi e ricikluar në mënyrë të qëndrueshme me një kapak prej druri natyral
Clear

Si përdoret

1. Spërkateni lehtë këtë aromë orientale në pikat e pulsit sipas nevojës gjatë gjithë ditës.
2. Shtresojeni me aromat e tjera brenda linjës për të krijuar përzierjen tuaj botanike.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Eau De Parfum Nigritella

Alkool Denat. (35.0%), Alkool (33.6%), Ujë, Parfum / Aromë, Benzil Salicilat, Mica, Linalool, Benzophenon-3, Limonene, Alkool t-Butil, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Alkool Cinnamyl, Benzil Benzoat, Alkool Benzil, Benzoat Denatonium, CI 77891 / Dioksid Titani, CI 77491 / Okside Hekuri CI 15985/Yellow 6, CI 14700/Red 4.

My Review for Eau De Parfum Nigritella

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.