The Body Shop Kosovo

Eau De Parfum Kahaia

Eau De Parfum Kahaia

0/5
0 Mendime

Një buqetë me lule të bardha Kahaia, jasemini joshëse dhe benzoinës kremoze për një prekje shkëlqyese. Kjo aromë të kujton lulet e çelura të natës të ngrohura nga lindja e diellit: një kohë kur kjo lule e rrallë dhe e çmuar lëshon aromën e saj të bardhë të luleve narkotike dhe shkëlqyese. E disponueshme në eau de parfum 50 ml.

  • Lule e bardhë, eau de parfum
  • Aromë e frymëzuar nga një lule e çmuar nga Bora Bora, Polinezi
  • I mbështjellë me sambac jasemini joshëse dhe nota kremoze benzoine për një prekje shkëlqyese.
  • Krijuar duke përdorur nxjerrje jo-shkatërruese të aromës
  • Shishe e punuar nga qelqi e ricikluar në mënyrë të qëndrueshme me një kapak prej druri natyral
Clear

Si përdoret

1. Spërkateni lehtë këtë aromë orientale në pikat e pulsit sipas nevojës gjatë gjithë ditës.
2. Shtresojeni me aromat e tjera brenda linjës për të krijuar përzierjen tuaj botanike.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Eau De Parfum Kahaia

Alkool Denat. (35.0%), Alkool (33.6%), Ujë, Parfum / Aromë, Benzil Salicilat, Citrat Trietili, Linalool, Hidroksikitronellal, Limonene, Geraniol, Benzil Benzoat, t-Butyl Alkool, Methyl Anthranilate, Farnesol, Citronellol, Eugenol, Benzil Alkool, Citral, Cinnamal, Kumarin, Denatonium Benzoat, CI 15985 / Yellow 6.

My Review for Eau De Parfum Kahaia

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.