The Body Shop Kosovo

Black Musk Eau De Parfum

Black Musk Eau De Parfum

0/5
0 Mendime

Black Musk Eau de Parfum është myshku ynë më i thellë, më i errët dhe më sensual. Një aromë magjepsëse që zgjat gjithë ditën, notat e piperit pikant rozë dhe kremoz ylang-ylang, kombinohen me myshkun e zjarrtë dhe një bazë sensuale vanilje për t’ju lënë të ndiheni të fuqizuar për të shprehur veten. Shtresojeni me produkte të tjera Black Musk për të krijuar aromën.

Eau de Parfum-i ynë tani vjen edhe në një shishe të riciklueshme të bërë me 42% xhami të ricikluar, në mënyrë që të mund ta doni planetin tuaj sa herë që muskuloni. Hiqeni pompën përpara se të ricikloni kapakun dhe shishen tuaj.

  • Ujë parfumi
  • Aromë e thellë, e errët, sensuale
  • Notat e piperit, ylang-ylang, vaniljes dhe myshkut pa egërsi
  • Eau de Parfum i koncentruar për përvojën tonë më të fuqishme të aromës
  • Shishe dhe kapak i riciklueshëm
  • Vegane
  • 84% përbërës me origjinë natyrale
Clear

Si përdoret

Sperkateni ne qafe dhe ne zonat e pulsit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Black Musk Eau De Parfum

Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Limonene, t-Butyl Alcohol, Linalool, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Coumarin, Isoeugenol, Alpha-IsomethylIonone, Citral, Denatonium Benzoate, Benzyl Benzoate.

My Review for Black Musk Eau De Parfum

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.