The Body Shop Kosovo

White Musk® For Men Anti-Perspirant deodorant

AROME FLORALE

White Musk® For Men Anti-Perspirant deodorant

AROME FLORALE

0/5
0 Mendime

Një deodorant efektiv kundër djersës në një format të përshtatshëm dhe të lehtë për t’u përdorur, për t’ju lënë të ndiheni të freskët dhe të thatë gjatë gjithë ditës.

Clear

Si përdoret

  • Rrëshqiteni nën krah.
  • Mos e aplikoni në lëkurë të thyer.
  • Nëse shfaqet skuqje ose acarim, ndërpriteni përdorimin.
  • Mbajeni larg fëmijëve.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® For Men Anti-Perspirant deodorant

Alcohol Denat., Aqua/Water/Eau, Aluminum Chlorohydrate, Hamamelis Virginiana Water/Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Parfum/Fragrance, Hydroxypropylcellulose, Alcohol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Coumarin, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Limonene.

My Review for White Musk® For Men Anti-Perspirant deodorant

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.