The Body Shop Kosovo

Clementine & Starfruit Fragrance Dome

PARFUM I NGURTE

AROME FRUTASH

VEGAN

Clementine & Starfruit Fragrance Dome

PARFUM I NGURTE

AROME FRUTASH

VEGAN

0/5
0 Mendime

Rrëshqitni mbi një aromë të këndshme në sekonda me kupolat tona të aromës. Këto parfume të forta vijnë në tre aroma të frymëzuara nga superushqimi dhe janë krijuar për t’ju dhënë një nxitje të menjëhershme për të rifreskuar aromën tuaj kudo dhe në çdo kohë.

Provoni Clementine & Starfruit me fruta dhe agrume për një përzierje frymëzuese të klementinës me lëng dhe frutit yjor me gaz. Mblidhini ato, shpërndajini, hidhni një në çantën, makinën dhe sirtarin tuaj.

  • Kupolë portative aromatike, e përkryer për udhëtime
  • Notat e klementinës me lëng, frutat e yjeve me gaz dhe myshku i pastër
  • Mbushni aromën tuaj në lëvizje
  • Vegane
  • Përziejeni dhe përshtateni me Mjegullat tona për Flokët dhe Trupin
Clear

Si përdoret

Aplikoni në qafë dhe dekolte.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Clementine & Starfruit Fragrance Dome

Octyldodecanol, Triethylhexanoin, Parfum/Fragrance, Cera Microcristallina/Microcrystalline Wax/Cire microcristalline, Hydrogenated Castor Oil, Dicaprylyl Carbonate, Laureth-3, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Silica, Copernicia Cerifera Cera/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire de Carnauba, Linalool, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Benzyl Salicylate, Tocopheryl Acetate, Benzyl Alcohol, Geraniol, Alumina, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Aluminum Hydroxide, Citral, Tocopherol, Hydroxycitronellal, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 19140/Yellow 5 Lake, CI 42090/Blue 1 Lake.

My Review for Clementine & Starfruit Fragrance Dome

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.