The Body Shop Kosovo

Breathe Purifying Hair & Body Wash

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS DHE TË FLOKËVE

PËRMBAN 100% VAJRA TË DOMOSDOSHME NATYRALE

VEGAN

Breathe Purifying Hair & Body Wash

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS DHE TË FLOKËVE

PËRMBAN 100% VAJRA TË DOMOSDOSHME NATYRALE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Harmonizoni qetësinë e brendshme dhe frymëmarrjen me aromë tonë të fortë Breathe Purifying Hair & Body Wash.

E lë lëkurën tuaj të ndihet e pastër dhe e freskët. Aroma e tij të lë të ndihesh i kthjellët pas dushit dhe të ndihesh sikur mund të kesh një fillim të ri për ditën tënde. Dhe nëse e nis ditën tënde me një banjë, vetëm zhytu dhe qetësohu për aq kohë sa të kesh nevojë.

Ajo gjithashtu vjen në një shishe alumini të riciklueshme kështu që ju dhe planeti juaj mund të merrni të dy frymë.

  • Pastrues flokësh dhe trupi
  • Perfekte për të gjitha llojet e lëkurës dhe flokëve
  • Lëreni lëkurën të ndihet e pastër dhe e freskët
  • Ndihesh i kthjellët pas dushit.
  • 95% përbërës me origjinë natyrore
  • Çertifikuar nga Shoqata Vegane

 

Vaji thelbësor i rozmarnës
Vaji ynë thelbësor i rozmarinit organike vjen nga një kultivues familjar në Spanjë. Aroma e tij është e njohur për vetitë e saj freskuese dhe nxitëse.

Vaj thelbësor eukalipt
Nafta jonë thelbësore e Eukaliptit është nga plantacionet në provincën e Yunnanit në Kinë. Aroma e saj është një fitues për të ndihmuar mendjet e mjegullta të ndjehen të ngritur.

Clear

Si përdoret

1. Aplikojeni mbi trup dhe flokë ndërsa jeni në dush.
2. Shijoni shkumën e butë dhe aromën e freskët bimore.
3. Pastroni dhe thani. Përdorni me produktet e tjera të serisë për një aromë edhe më të gjatë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Breathe Purifying Hair & Body Wash

Aqua/Water/Eau, Sodium Coco-Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Polyglyceryl-10 Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum/Fragrance, Propanediol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Hydroxypropyl Methylcellulose, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Limonene, Geraniol, Linalool, Sodium Chloride.

My Review for Breathe Purifying Hair & Body Wash

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.