The Body Shop Kosovo

Hemp

Dëshironi të hidratoni lëkurën e thatë? Ne gjithashtu. Kjo është arsyeja pse ne krijuam një linjë me produkte me kërp për hidratim të thellë. Pasuruar me vajin e farës së kërpit, formulat e produkteve tona për lëkurën me kërp janë vërtet efektive kur bëhet fjalë për të luftuar lëkurën e thatë. Për fillestarët, Hemp Hand Protector . Është kremi ynë më i shitur i duarve, i formuluar për të hidratuar lëkurën ultra të etur për të mbajtur duart tuaja të shëndetshme. Keni nevojë për një shpëtimtar të kujdesit për lëkurën? Hemp Heavy-Duty Face Protector është një hero hidratimi i lëkurës së të gjitha fytyrave të ndritshme dhe të bukura. Çfarë ka për të mos dashur? Zbuloni se çfarë mund të bëjë kërpi për lëkurën tuaj me udhëzuesin tonë të përfitimeve të kërpit për më shumë informacion. Blini linjën tonë të kujdesit mepër trupin e kërp dhe përshëndtni hidratimin!

Showing 1–20 of 21 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.