The Body Shop Kosovo

Fresh Raspberry Hydrating Body Mist

Fresh Raspberry Hydrating Body Mist

0/5
0 Mendime

Ndiheni të hutuar? Jepini lëkurës së nxehtë dhe të etur një freski hidratuese me mistin tonë të ri të edicionit special. Ky mist hidratues ndihmon në qetësimin e gjërave dhe lënien e lëkurës të ushqyer, kështu që është veçanërisht mirë të kesh në muajt e ngrohtë.

E pasuruar me acid hialuronik, ju jep hidratim të lehtë pa asnjë ngjitje dhe ju lë  me një aromë si një grumbull mjedrash. Madje i jep lëkurës një shkëlqim të bukur të shëndetshëm (por jo të djersitur).

Por ju jeni këtu për pjesën më të mirë – erën. Edicioni special linja e mjedrës së freskët mban erë si mjedra të vërteta.

  • Mist hidratues i trupit
  • Lë lëkurën të ndjehet e ushqyer dhe e freskuar
  • Aromë me lëng, me shije fruta
  • Jo ngjitëse, zhytet shpejt
  • Për lëkurë normale deri në të thatë
  • E pasuruar me vajin e farës së mjedrës dhe acidin hialuronik

Acidi Hialuronik
Kjo gjë është mjaft e famshme. Një hidratues i fuqishëm, gjendet natyrshëm në lëkurë dhe e ndihmon atë të varet nga hidratimi.
Vaji i farës së mjedrës
Farat e grimcuara të mjedrës prodhojnë një vaj natyral të kondicionimit të lëkurës, të cilin e vendosim në produkte për të ndihmuar lëkurën tuaj të ndihet më e lëmuar.

Spastroje

Si përdoret

  1. Sigurohuni që lëkura juaj të jetë e pastër dhe e thatë.
  2. Spërkateni bujarisht në të gjithë trupin tuaj për relaksim të menjëhershëm.
  3. Spërkateni drejtpërdrejt në lëkurë, masazhojeni produktin para se të vishni rrobat.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Fresh Raspberry Hydrating Body Mist

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Alcohol Denat., Butylene Glycol, PPG-26-Buteth-26, Parfum/Fragrance, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Polyacrylate Crosspolymer-6, Sodium Gluconate, Rubus Idaeus Seed Oil/Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil, Linalool, Geraniol, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, CI 14700/Red 4, CI 17200/Red 33, CI 42090/Blue 1.

My Review for Fresh Raspberry Hydrating Body Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.