The Body Shop Kosovo

Olive Body Lotion

Olive Body Lotion

0/5
0 Mendime

Locioni ynë Ushqyes i Trupit me Ullinj ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga tharja, duke siguruar lagështi 72-orëshe për lëkurë më të butë. Pasuruar me vaj ulliri sipas Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë të shtypur në të ftohtë nga Cilento, Itali, struktura e tij e pasur dhe e butë ndihet shumë ushqyese në lëkurën e thatë. Ky krem hidratues i frymëzuar nga Mesdheu ju ndihmon të shijoni lëkurë më të butë që duket më e shëndetshme dhe ndihet e rimbushur me hidratim.

 • Locion Trupi për lëkurë të thatë në shumë të thatë
 • 72 orë lagështi
 • Lëkura me ndjesi të butë menjëherë dhe rehati afatgjatë
 • Rimbush lëkurën me hidratim *
 • Qetëson ndjesinë e tërheqjes *
 • Teksturë e pasur, kremoze që shkrihet në lëkurë
 • Jo i yndyrshëm dhe jo-ngjitës
 • Erë jeshile, mesdhetare
 • Pasuruar vaj ulliri organik sipas Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë, në të ftohtë nga Cilento, Itali
  * Provuar në 100 burra dhe gra me lëkurë të thatë në shumë të thatë.
Spastroje

Si përdoret

Masazhojeni butësisht në lëkurë pas dushit. Formula shkrin lehtësisht në lëkurë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Olive Body Lotion

Ujë, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Vaj Ulliri/ Olea Europaea, Dimethicone, Alkool Cetearyl, Glicerinë, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, C12-15 Alkil Benzoat, Fenoksietanol, Caprylyl Glycol, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Karbomer, Parfum / Aromë, Limonene, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Linalool, Hidroksid Natriumi, Citronellol, Citral, Acid Citrik, Karamel, , CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

My Review for Olive Body Lotion

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.