The Body Shop Kosovo

Coconut Shower Cream

PASTRO DHE ZBUTË LËKURËN

PËR LËKURË TË THATË

VEGAN

Coconut Shower Cream

PASTRO DHE ZBUTË LËKURËN

PËR LËKURË TË THATË

VEGAN

0/5
0 Mendime

Pastroni trupin tuaj të bukur butësisht me kremin tonë të dushit me kokos.

Tani i çertifikuar nga Vegan Society dhe i bërë me 91% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e kokosit të virgjër organik të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Samoa, kremi ynë i dushit ndihmon që lëkura të ndihet e butë, e pastër dhe e hidratuar. Transportoni veten në vende tropikale me këtë aromë të freskët dhe të shijshme.

Shishja është e riciklueshme dhe e bërë nga plastika 100% e ricikluar, duke përfshirë plastiken tonë të ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi. Mund ta ricikloni edhe kapakun! Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që e doni trupin tuaj.

  • Krem dushi
  • E përkryer për lëkurën e thatë
  • Lëreni lëkurën të ndjehet e butë dhe e pastër
  • Aromë kokosi dhe teksture kremoze
  • 91% përbërës me origjinë natyrale
  • Tani i certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht
Spastroje

Si përdoret

  1. Shkumoni nje sasi në atë trup të bukur dhe më pas shpëlarjeni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Coconut Shower Cream

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Acrylates Copolymer, Kaolin, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum/Fragrance, Sodium Gluconate, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Hydroxide, Benzyl Benzoate, Coumarin, Denatonium Benzoate.

My Review for Coconut Shower Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.