The Body Shop Kosovo

Aloe Calming Foaming Wash

Për lëkurë të ndjeshme

Vegan

Aloe Calming Foaming Wash

Për lëkurë të ndjeshme

Vegan

5/5
1 Mendime
"Ka kohe qe nuk rehatohem me laresit per fytyre,shumica e thajne shum lekuren disa e bejne me te yndyrshme e disa shkaktojne edhe puqrra… Laresi perfekt per lekure te ndjeshme dhe te thate! Shume e kenaqur."
Lexo më shumë

Pastroni butësisht lëkurën tuaj me Larësin tonë freskues të Fytyrës me Aloe. Lëkura juaj do të mbetet e pastër, e freskët dhe e qetësuar. Larësi jonë shkumues siguron pastrim të përditshëm për lëkurën e ndjeshme.

  • Formuluar për lëkurë të ndjeshme
  • Aloe e pastër e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Campeche, Meksikë
  • Pa aromë, ngjyrë ose alkool të shtuar
  • Formuluar pa konservantë
  • Qetësoni dhe relaksoni lëkurën e ndjeshme me fuqinë e Aloe Vera.

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Spastroje

Si përdoret

1. Masazhojeni butësisht në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore për lart.
2. Shpëlajeni me ujë.

5 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera
review_nickname_itsqendresaaaa
Sensitive
16 - 25
Një herë në ditë
Postuar më:
Shkurt 2022

Laresi perfekt

Review of Aloe Calming Foaming Wash

Ka kohe qe nuk rehatohem me laresit per fytyre,shumica e thajne shum lekuren disa e bejne me te yndyrshme e disa shkaktojne edhe puqrra…
Laresi perfekt per lekure te ndjeshme dhe te thate! Shume e kenaqur.

Performanca
Cilësia
Vlera
Shopping Cart

Përbërësit

Aloe Calming Foaming Wash

Ujë, Pentilen Glikol, Sodium Cocoamphoacetate, Hydrolizat i Amidonit të Hidrogjenizuar, Glicerinë, Glukol Butilen, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoyl Glutamate, Poligliceril-2 Kaprat, Polisorbat 20, Coco-Glucoside, Acid Levulinik, Acid p-Anisic, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Levulinate, Hidroksid Natriumi, Pluhur i Lëngut të Gjetheve Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Acid Citrik.

My Review for Aloe Calming Foaming Wash

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.