The Body Shop Kosovo

EDICIONI YNË VEGAN

Ne po e bëjmë më të lehtë se kurrë zgjedhjen e bukurisë vegane dhe rutinave të kujdesit të lëkurës me linjën tonë të prodhimeve vegane e cila është në rritje – për t’ju ndihmuar të siguroheni ju jeni të mbuluar – nga koka te këmbët.

SHFLETO KATEGORITË E BUKURISË VEGANË

KUJDESI VEGAN PËR LËKURËN

Çfarëdo që ka nevojë lëkura juaj, qoftë mega hidratim, një nxitje shkëlqimi apo një zgjidhje për të trajtuar yndyrën – nuk ka asgjë që lëkura juaj ka nevojë që nuk mund të trajtohet me ndihmën e bimëve të mira të vjetra dhe të lavdishme.

KUJDESI VEGAN PËR TRUPIN

Gjalpë të pasura me arra, ekstrakte frutash të lezetshme dhe aroma të mrekullueshme lulesh, produktet tona vegane të trupit janë këtu për të qetësuar, relaksuar, aromatizuar dhe hidratuar të gjitha pjesët tuaja.

DHURATA VEGANE

Dukesh si dikush që me të vërtetë e kupton bukurinë vegane… kështu që pse të mos ndash magjinë? Jepni diçka të dobishme dhe të bukur, me burim dashurie.

KUJDESI VEGAN I FLOKËVE

Rutinat tona të reja të kujdesit për flokët janë formuluar duke përdorur proteina mëndafshi vegan për të riparuar flokët nga brenda*. Shkumoni, shpërlajeni, përsërisni!

*Arritet kur përdoret shampo, balsam dhe maskë flokësh me regjim të plotë. Riparon dukshëm flokët.

FRAGRANCË VEGANE

Pavarësisht nëse preferoni diçka të gjelbër dhe me lule, me drurë dhe me humor, ose me fruta dhe flirte, ne mendojmë se ka një aromë vegane për ju.

GRIMI VEGAN

Përmirësoni bukurinë tuaj natyrore dhe argëtohuni pak në të njëjtën kohë – me kozmetikën tonë vegane të formuluar me kujdes. E bukur brenda dhe jashtë.

PSE TË PROVONI BUKURINË VEGANE?

Bota jonë po ndryshon. Vitet e fundit kanë nxjerrë në pah më shumë se kurrë më parë ekuilibrin e pasigurt në të cilin ndodhet Toka jonë. Për një numër në rritje prej nesh, kjo do të thotë të shikojmë nga afër ndikimin tonë dhe të bëjmë gjithçka që mundemi për të qenë të sjellshëm me planetin.

Këtu në The Body Shop, ne jemi gjithmonë transparentë në atë që shkon në produktet tona dhe pse, me disa prej produkteve tona të certifikuara vegjetariane, megjithatë, deri në dhjetor 2023, ne synojmë që të gjitha formulat tona të produkteve të certifikohen nga The Vegan Society**. Me risitë e vazhdueshme në fushat e përbërësve vegan dhe qëndrueshmërisë, është një kohë emocionuese për të parë dhe eksploruar bukurinë vegane – dhe ne shpresojmë se do të vini së bashku me ne për udhëtim.

Të rekomanduara

TË PREFERUARAT TUAJ VEGANË

5/5

SHAMPON GINGER

“Unë kam vuajtur për shumë vite nga skalpi i thatë dhe ky shampo është thjesht fantastik për të qetësuar lëkurën e kokës dhe për të lehtësuar simptomat e thatësisë. Më lë flokët dhe lëkurën e kokës të ushqyer dhe gati për çfarëdo klime dhe moti që më hedhin mbi mua.”

AdeG

5/5

WHITE MUSK® EAU DE TOILETTE

“Më bën të ndihem kaq i freskët dhe i fuqizuar. Aroma është shumë e gjatë dhe nuk e ndjej kurrë nevojën ta mbush atë gjatë gjithë ditës. Më pëlqen gjithashtu që është i miratuar nga veganët!”

Ecarty

5/5

KREM DITE QETËSUES ALOE

“Ky krem është perfekt për lëkurën e thatë. Paketohet në mënyrë të përshtatshme dhe zhytet në lëkurë pa mbetje yndyrore. Është gjithashtu SF15 kështu që mund të përdoret gjatë gjithë vitit, në mëngjes dhe në mbrëmje.”
Skin deep
5/5

GJALP PËR TRUPIN ME AVOKADO

“Unë bleva gjalpin e ri të trupit të Avokados, më pëlqen paketimi i ri veçanërisht pasi mund ta ricikloni vaskën e plote dhe është gjithashtu miqësor me veganët. Ndihet bukur dhe e trashë, fërkohet në mënyrë të mahnitshme duke e lënë lëkurën time të butë dhe të ushqyer.”

MichelleCross

BUKURIA VEGJETARIANE & VEGANE

Mëso më shumë për rrugetimin tonë drejt certifikimit nga The Vegan Society deri në fund të vitit 2023.

VEGANËT E PËRDITSHËM

Lexo për 3 gra inspiruese të cilat përmes pasionit dhe integritetit janë duke e ndryshuar botën.

Këshillat tona...

CT13_c00362_EDELWEISS_2022_Q2_ECOM_PLP_INROIPS634

Edicioni Ynë Vegan

Ne po e bëjmë më të lehtë se kurrë zgjedhjen e bukurisë vegane dhe rutinave të kujdesit të lëkurës
me linjën tonë të prodhimeve vegane e cila është në rritje – për t'ju ndihmuar të siguroheni
ju jeni të mbuluar – nga koka te këmbët.

CA_210209_W06_Q1_CleansersToners_2a

Trupi & Shpirti

Jeta është e shkurtër dhe trupi juaj është i bukur. Ju nuk jeni një smartphone dhe nuk keni nevojë për një azhurnim.

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.