The Body Shop Kosovo

Soothing Almond Milk & Honey Big Gift

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë kremoze

Soothing Almond Milk & Honey Big Gift

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë kremoze

0/5
0 Mendime

Tregojini lëkurës së thatë dhe të ndjeshme pak dashuri këtë Krishtlindje me Kutinë tone të Madhe Soothing Almond Milk & Honey.

Fërkojeni butësisht lëkurën me eksfoliuesin tone kremoz. Merrni rrjetën për dush që pastron trupin dhe shkumohuni me kremin ose sapunin tonë freskues. Vendosni një sasi të mjaftueshme të Gjalpit tonë të Trupit me Qumësht Bajameje, i cili shkrin në lëkurë duke e lënë atë të ndjehet e butë dhe e hidratuar për 48 orë.

Jepini duarve dhe gishtave pak kujdes me kremin tonë hidratues, që mbahet dhe në xhep.

Bërë me qumësht organik bajamesh të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë, kjo kuti ushqyese me produkte është dhurata e përsosur e Krishtlindjes për veten ose dikë të veçantë.

  • Krem dushi me Qumësht Bajamesh dhe Mjalt Qetësues 250ml
  • Gjalp Trupi me Qumësht Bajamesh dhe Mjalt Qetësues 200ml
  • Scrub Kremoz me Qumësht Bajamesh dhe Mjalt Qetësues 250ml
  • Krem duarsh me Qumësht Bajamesh dhe Mjalt Qetësues 30ml
  • Rrjetë dushi e bërë me plastikë të ricikluar

Vaj dhe Qumësht Bajameje Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë.

Vaji dhe Qumështi ynë i Bajames që e dashurojnë lëkurën, janë të pasur me vitaminë E, të rritura nga Ekspertët Tanë të Bajames në Spanjë.

Mjalti. Hidratues i fuqishëm i natyrës dhe një nektar i ëmbël për lëkurën e etur.

Ne u jemi mirënjohës bletëve, mikeshave tona gumëzhitëse që e bëjnë.

Spastroje

Si përdoret

1. Shkumohuni me xhel dushi ose sapun.
2. Fërkojeni trupin me lëvizje të butë rrethore me rrjetën e dushit dhe shpëlahuni.
3. Hidhni një sasi te bollshme të kremit hidratues të trupit.
4. Jepini pak kohë lëkurës të absorbojë kremin.
5. Ndihmoni që duart të ndjehen të buta dhe të lëmuara me një krem hidratues për duart.
6. Tani je gati!

Shikoni gamën tonë të plotë të dhuratave të Krishtlindjes.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Soothing Almond Milk & Honey Big Gift

Ju lutemi referojuni informacionit individual të produktit brenda kategorive kryesore për listën e detajuar të përbërësve.

My Review for Soothing Almond Milk & Honey Big Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.