The Body Shop Kosovo

Glow & Peace Vitamin C Skincare Gift

Shkëlqim

Dhuratë

Glow & Peace Vitamin C Skincare Gift

Shkëlqim

Dhuratë

0/5
0 Mendime

Shkëlqe me gëzim këtë Krishtlindje me setin tonë Glow & Peace Vitamin C Skincare Gift.

Jepini lëkurës së shurdhër dhe të furishme pak va-va-voom me këtë dyshe që rrit shkëlqimin. Filloni me hidratuesin tonë freskues dhe hidratues, të mbushur me ekstrakt camu berry, i njohur për të qenë i pasur me vitaminë C. Tjetra, ndiqni me Instant Smoother tonë për të rritur shkëlqimin natyral dhe (e keni menduar) lëreni lëkurën të ndjehet më e lëmuar.

Ndeshja jonë perfekte vegane do ta kthejë shkëlqimin tuaj në asnjë kohë.

Kjo përzgjedhje zbavitëse bën një mbushës të mrekullueshëm të çorapeve ose një surprizë të fshehtë të Santa.

Kjo dhuratë nuk sjell vetëm gëzim për njerëzit që doni. Zbuloni se si ndihmon gjithashtu në përhapjen e dashurisë dhe ndani gëzimin me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

Hidratues Vitamina C Glow Boosting nxitës 50ml
Vitamina C Rritja e Lëkurës Instant Smoother 30ml

Camu Camu
Ne i shtypim manaferrat camu camu për të lëshuar ekstrakt frutash, të njohura që kanë mbi 20 herë më shumë vitaminë C sesa portokallet

Vitaminë C
Ne përdorim vitaminën C (Acidi Askorbik, nëse ndiheni të dashur) për të ndihmuar që lëkura të duket e bukur dhe e ndritshme.

Spastroje

Si përdoret

  1. Pastroni fillimisht lëkurën tuaj me Vitamin C Cleasing Polish.
  2. Vazhdoni hidratimin me një hidratues energjik. Hidratuesi ynë për Vitaminë C Shkëlqim është vetëm gjëja kryesore.
  3. Aplikoni Vitamin C Skin Boost Instant Smoother. Butësisht lyejeni atë në të gjithë fytyrën dhe qafën tuaj para grimit.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Glow & Peace Vitamin C Skincare Gift

VITAMINA C LINKUR NXNI INSTANTI TOO LART
Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, krospolimeri dimetikon, sintetike Fluorphlogopite, Mica, HDI / Trimethylol Hexyllactone krospolimeri, Acid Askorbik, Bertholletia excelsa Seed Oil, Tocopherol, glicerinë, Parfum, etilheksil Hidroksistearat, polisilikon-11, linalool, limonene, silicë, benzil Benzoate, Citral, Aqua, Hexyl Cinnamal, Myrciaria Dubia Fruit Extract, Citronellol, CI 77891.

VITAMIN C C HLOWING BOOSTING Moisturizer
Aqua/Water (tretës), Alkool Denat. (Tretës), Glicerinë (Humectant), Propanediol (Ndryshues i Viskozitetit), Amonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer (Agjent për Rritjen e Viskozitetit), Ethyl Macadamiate (Agjent për Kondicionimin e Lëkurës), Laktat Isostearyl (Emollient/Skin, Conditioning Agent, Skin) /Aroma (Përbërësi i aromës), Vaji i farës së susamit/Vaji i farës së susamit (susam) vaji i farës (agjent i kondicionimit të lëkurës), hidroksid natriumi (rregullues i pH), limonen (përbërës aromë), natrium hialuronate (hemeksantant) , Disodium EDTA (Agjenti Chelatues), Benzyl Salicylate (Përbërës i Aromës), Hexyl Cinnamal (Përbërësi i Aromës), Linalool (Përbërës i Aromës), Lëngu i Gjetheve të Aloe Barbadensis (Agjent për Kondicionimin e Lëkurës), Ekstrakti i Frutave Myrciaria Dubia (Agjent Kondicionues i lëkurës) Përbërësi i aromës), tokoferol (antioksidant), acid malik (rregullues i pH), CI 15510/portokalli 4 (ngjyrosës), CI 15985/i verdhë 6 (ngjyrosës)

My Review for Glow & Peace Vitamin C Skincare Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.