The Body Shop Kosovo

Creamy & Dreamy Coconut Big Gift

Creamy & Dreamy Coconut Big Gift

0/5
0 Mendime

Zbuloni kënaqësinë për lëkurë shumë të thatë me setin tonë të dhuratave të mëdha të kokosit kremoz dhe ëndërrimtar këtë Krishtlindje.

Filloni ditën tuaj duke shkumëzuar dhe pastruar butësisht lëkurën me kremin tonë të dushit.

Pastroni butësisht trupin tuaj të bukur me zambakun tonë të banjës Ramie. Është bërë me fibra të qëndrueshme dhe miqësore me mjedisin që ndihmojnë në pastrimin dhe zbutjen e lëkurës me ndikim minimal mjedisor.

Hidhni jashtë, thajeni me peshqir dhe lyejeni lëkurën me një copë Gjalpi Trupi kremoz dhe vegan. E bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e kokosit të virgjër organik të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Samoa dhe gjalpin shea të të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana, i jep lëkurës shumë të thatë një ndjesi më të butë, më të lëmuar dhe të ushqyer me hidratim 96 orë.

Lëreni hidratuesin e trupit tuaj të zhytet përpara se të shtoni disa spërkatje të Body Mist-it tonë vegan. E bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, ju lë të ndiheni të freskuar në çast dhe me erë të ëmbël si kokosi nga koka te këmbët.

Përfundoni me kremin tonë hidratues të duarve. Thjesht shtrydhini, lëmoni dhe fërkojini ato duar me njëra-tjetrën sa herë që kanë nevojë për ushqim dhe hidratim.

Kujt nuk do t’i pëlqente ta gjente këtë dhuratë për Krishtlindje nën pemën e tyre? Paralajmërim: ata do të kenë nevojë për një pemë të madhe për t’iu përshtatur kësaj surprize.

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Krem Dushi 250ml
  • Gjalp Trupi 200ml
  • Mist Trupi 100ml
  • Krem Duarsh 30ml
  • Sapun 100g
  • Ramie Bath Lily
Spastroje
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Creamy & Dreamy Coconut Big Gift

My Review for Creamy & Dreamy Coconut Big Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.