Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
New Special Edition
Jepini trupit dashuri verore me edicionet tona speciale në tekstura të reja emocionuese. Produktet tona ekskluzive të verës me fruta dhe freski nuk do të jenë këtu për shumë kohë, kështu që kapini ato sa më shpejtë që të mundeni. Gjalpi i trupit, xheli i dushit dhe pastrimi kremoz i trupit nga Lychee kanë një aromë frutash dhe lulesh perfekte për verën. Ndërsa xheli ynë i dushit Zesty Lime Blossom, Jogurti i trupit me ujë-gel dhe misti për fytyrën dhe trupin kanë një aromë të freskët agrume për të ngritur shqisat tuaja.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN NORMALE DERI TE THARA
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
24 ORË HIDRATM
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
24 ORË HIDRATM
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
E BUTE DHE KREMOZE 90% PËRBËRËS ME ORIGJINË NATYRORE
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN NORMAL DERI NË TË THATË
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
AROMË E FRESKËT
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
AROMË FRESKUESE | AROMË LULE |
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
48 HR HIDRATIMI | PARAMA E VETËS BLUBEBELL | 96% PËRBËRËS ME ORIGJINË NATYRORE
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
AROMË FRESKUESE
12.00€
15.00€
Shto në shportë
Total: 10
Të rekomanduara
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN NORMALE DERI TE THARA
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
24 ORË HIDRATM
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
24 ORË HIDRATM
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
E BUTE DHE KREMOZE 90% PËRBËRËS ME ORIGJINË NATYRORE
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN NORMAL DERI NË TË THATË
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
AROMË E FRESKËT
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
AROMË FRESKUESE | AROMË LULE |
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
48 HR HIDRATIMI | PARAMA E VETËS BLUBEBELL | 96% PËRBËRËS ME ORIGJINË NATYRORE
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
AROMË FRESKUESE
12.00€
15.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave