Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Full Flowers
Inspiruar nga aroma e pasur e luleve, ky koleksion është krijuar duke kombinuar nota të luleve të buta, gjetheve të gjelbra, degëve drusore dhe rëshirave të ëmbla. Si ditët ecin përpara, do të vëreni që këto arome unike evoluojnë, duke zbuluar delikatësisht secilën nga karakteristikat e tyre, një nga një.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
AROMË PORTOKALLI
42.00€
Shto në shportë
AROMA E YLANG YLANG
42.00€
Shto në shportë
PËRFUNDIM ME SHKËLQIM
12.00€
Shto në shportë
AROMA E TRËNDAFILIT
42.00€
Shto në shportë
AROMA E IRISIT
42.00€
Shto në shportë
ARROMË E LEHTË LULE FRUTASH
42.00€
Shto në shportë
Total: 6
Të rekomanduara
AROMË PORTOKALLI
42.00€
Shto në shportë
AROMA E YLANG YLANG
42.00€
Shto në shportë
PËRFUNDIM ME SHKËLQIM
12.00€
Shto në shportë
AROMA E TRËNDAFILIT
42.00€
Shto në shportë
AROMA E IRISIT
42.00€
Shto në shportë
ARROMË E LEHTË LULE FRUTASH
42.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave