Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Vitamin E
Që nga hera e parë që prezantuam kremën tonë ikonike të dites plot hidratim në vitet '70, linja jonë me Vitaminë E është adhuruar nga të gjitha llojet e lëkurës. I pasur me vitaminë E dhe vaj ulliri të ricikluar, hidraton dhe mbush lëkurën me hidratim, gjatë gjithë ditës, çdo ditë. Kremrat dhe serumet tona janë të pasura me acid hialuronik natyral prej origjinës së natyrshme, dhe ndihmojnë në rritjen e hidratimit dhe në mbajtjen e barrierës natyrale të lëkurës. Dhe për të maksimizuar hidratimin në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës, shtoni në rutine Cream Cleanser dhe Hydrating Toner.
Filtro
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
HIDRATIM DERI NË 30 ORË • ACID HIALURONIK, VITAMIN E DHE VAJ I FARËS SË MJEDRËS ME ORIGJINË NATYRALE • TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
E PASUR ME VITAMIN E & VAJ TË FARËS SË MJEDRËS • PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS • VEGANE
8.80€
11.00€
Shto në shportë
20%
PËR LEKURË TË KOMBINUAR
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
8.80€
11.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKUR TË THATË
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
4.80€
6.00€
Shto në shportë
Total: 9
Të rekomanduara
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
HIDRATIM DERI NË 30 ORË • ACID HIALURONIK, VITAMIN E DHE VAJ I FARËS SË MJEDRËS ME ORIGJINË NATYRALE • TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
E PASUR ME VITAMIN E & VAJ TË FARËS SË MJEDRËS • PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS • VEGANE
8.80€
11.00€
Shto në shportë
20%
PËR LEKURË TË KOMBINUAR
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
8.80€
11.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKUR TË THATË
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
4.80€
6.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave