Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Edelweiss
Zbuloni sekretin për lëkurë më të lëmuar me linjën tonë të re për kujdesin e lëkurës Edelweiss. Ashtu si Drops of Youth™, por edhe më mirë, tani i pasuruar me përqendrim të dyfishtë të edelweiss. Formulat tona ndihmojnë në pastrimin e butë të ndotësve të ambientit dhe ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga ndotja. Aplikoni disa pika të koncentratit tonë të serumit ditor Edelweiss. E bërë me 99% përbërës me origjinë natyrale, ndihmon për të zbutur dhe mbrojtur lëkurën tuaj, duke ofruar hidratim 24 orë.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
MBRONË LËKURËN NGA PAPASTËRTIT
25.60€ - 33.60€
32.00€ - 42.00€
Shto në shportë
20%
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË MË TË BUTË
24.00€
30.00€
Shto në shportë
20%
NDIHMON NË MIRËMBAJTJEN E BARRIERËS NATYRALE TË LËKURËS
24.00€
30.00€
Shto në shportë
20%
PASTRIM NGA NDOTJES
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
NDIHMON NË MBRONJEN NGA NDOTJA
20.80€
26.00€
Shto në shportë
20%
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
MASKË PËR ZONËN E SYVE
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË MË TË BUTË DHE MË TË SHËNDETSHME
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
DHURATE PER KRISHTLINDJE
32.00€
40.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PËR KUJDESIN E LËKURËS
36.00€
45.00€
Shto në shportë
20%
46.40€
58.00€
Shto në shportë
Total: 17
Faqe:
Të rekomanduara
20%
MBRONË LËKURËN NGA PAPASTËRTIT
25.60€ - 33.60€
32.00€ - 42.00€
Shto në shportë
20%
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË MË TË BUTË
24.00€
30.00€
Shto në shportë
20%
NDIHMON NË MIRËMBAJTJEN E BARRIERËS NATYRALE TË LËKURËS
24.00€
30.00€
Shto në shportë
20%
PASTRIM NGA NDOTJES
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
NDIHMON NË MBRONJEN NGA NDOTJA
20.80€
26.00€
Shto në shportë
20%
MASKË PËR ZONËN E SYVE
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
DHURATE PER KRISHTLINDJE
32.00€
40.00€
Shto në shportë
20%
46.40€
58.00€
Shto në shportë
20%
PËR NJË LËKURË MË TË BUTË
4.80€
6.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave