Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Wellness
Ndihmoni për të sjellë ekuilibër në mendjen dhe trupin tuaj me linjën tonë të re Wellness, të krijuar për t'ju ndihmuar të rimbusheni, të relaksoheni dhe të ri-energjizoheni si dhe të përgatiteni për çdo gjë që jeta ju hedh përpara. Sleep, Boost dhe Breathe janë tre rutinat tona të reja, të pasuruara me 100% vajra esencialë natyralë dhe të përbëra me të paktën 90% përbërës me origjinë natyrale. Ata madje janë të certifikuar vegan dhe vijnë në kavanoza dhe shishe nga qelqi dhe alumini të riciklueshme.*
Filtro
Scent
Target Area
Product Type
Category Type
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
30%
ME 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE
8.40€
12.00€
Shto në shportë
30%
SET DHURATE
14.00€
20.00€
Shto në shportë
30%
VEGAN
20.30€
29.00€
Shto në shportë
30%
SET DHURATE
21.00€
30.00€
Shto në shportë
30%
SET DHURATASH
21.00€
30.00€
Shto në shportë
30%
PËR ÇDO TIP LEKURE
20.30€
29.00€
Shto në shportë
30%
PËR ÇDO TIP LEKURE
20.30€
29.00€
Shto në shportë
30%
PËRMBAN 100% VAJRA TË DOMOSDOSHME NATYRALE
18.90€
27.00€
Shto në shportë
30%
SET DHURATE
12.60€
18.00€
Shto në shportë
30%
SET DHURATE
26.60€
38.00€
Shto në shportë
30%
DHURATE PER KRISHTLINDJE
52.50€
75.00€
Shto në shportë
30%
DHURATE PER KRISHTLINDJE
35.00€
50.00€
Shto në shportë
Total: 31
Faqe:
Të rekomanduara
30%
PËR ÇDO TIP LEKURE
20.30€
29.00€
Shto në shportë
30%
PËR ÇDO TIP LEKURE
20.30€
29.00€
Shto në shportë
30%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
15.40€
22.00€
Shto në shportë
30%
PËR ÇDO TIP LEKURE
15.40€
22.00€
Shto në shportë
30%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
10.50€
15.00€
Shto në shportë
30%
PËR ÇDO TIP LEKURE
15.40€
22.00€
Shto në shportë
30%
PËR GJUMË MË TË REHATSHËM
15.40€
22.00€
Shto në shportë
30%
PËR ÇDO TIP LEKURE
8.40€
12.00€
Shto në shportë
30%
PËR ÇDO TIP LEKURE
15.40€
22.00€
Shto në shportë
30%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
20.30€
29.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave