Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Scrub-e
Ohh, ne e duam një scrub të mirë. Dhe për ato ditë kur ju jeni duke kërkuar për një scrub luksoz eksfoliues trupi, ne kemi të duhurin. Njihuni me një gamë të lumtur scrub-esh që shkrijnë në trupin tuaj, me scrub-e trupi dhe eksfoliues trupi, për t'i përdorur me mjetet tona të trupit dhe aksesorët për dush dhe banjë. E mira? Të gjithë scrub-et tona për trupin janë të pasuruar me një përbërës të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, si Scrub-i i Trupit Shea dhe Scrub-i Spa of the World™ African Ximenia, të dy të pasuruar me gjalp shea nga Gana. Po këmbët e lodhura? Provoni Scrub-in e Trupit Eksfoliues Kremoz me Kokos për të sjellë këmbët tuaja në formë. Scrub-e me bollëk!
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
EKSFOLIUES I FORTE ME SHEQER
8.00€ - 19.00€
Shto në shportë
14.00€
Shto në shportë
PËR LËKUR TË THATË
18.00€
Shto në shportë
EKSFOLIUES ME SHEQER PËR TRUPIN
8.00€ - 19.00€
Shto në shportë
EKSFOLIATOR I BUTË I TRUPIT
19.00€
Shto në shportë
EKSFOLIUES TRUPI I PASUR ME TEKSTURE SHEQERI
8.00€ - 19.00€
Shto në shportë
EKSFOLIUES TRUPI
8.00€ - 14.00€
Shto në shportë
26.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË SHUMË TË THATË
19.00€
Shto në shportë
VEGAN
26.00€
Shto në shportë
19.00€
Shto në shportë
PËRMBAN 100% VAJRA TË DOMOSDOSHME NATYRALE
26.00€
Shto në shportë
Total: 13
Faqe:
Të rekomanduara
14.00€
Shto në shportë
EKSFOLIUES ME SHEQER PËR TRUPIN
8.00€ - 19.00€
Shto në shportë
EKSFOLIATOR I BUTË I TRUPIT
19.00€
Shto në shportë
EKSFOLIUES TRUPI I PASUR ME TEKSTURE SHEQERI
8.00€ - 19.00€
Shto në shportë
EKSFOLIUES TRUPI
8.00€ - 14.00€
Shto në shportë
26.00€
Shto në shportë
VEGAN
26.00€
Shto në shportë
19.00€
Shto në shportë
PËRMBAN 100% VAJRA TË DOMOSDOSHME NATYRALE
26.00€
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
8.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave