Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Gjalp Shea
Lëvizni trupin tuaj në ritmin e jetës me familjen tonë të bujshme me gjalp shea. Nëse gjymtyrët, trupi ose flokët tuaj kanë nevojë për pak dashuri, mos kërkoni më shumë sesa linjën tonë të Komunitetit të Tregtisë së Lirë. Zbuloni se çfarë mund të bëjë gjalpi shea për lëkurën me paketimin tonë legjendar Gjalpit Ushqyes të Trupit me Shea 200ml – i mbushur me gjalpë nga 36 arra shea që ndihmon në hidratimin për 72 orë. Një opsion më i lehtë është Locioni ynë Ushqyes i Trupit me Shea – i lehtë, por i butë. Flokë të djegur? Të shkëlqyeshme për në diskotekën e viteve 70-të, por nëse keni nevojë për ndihmë për të qetësuar flokët, provoni shampon tonë Shea Butter Richly Replenishing. Të gjitha produktet tona me gjalp shea ju ndihmojnë të mbështilleni me hidratim me arra.
Filtro
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
PER LEKURE SHUME TE THATE
8.00€ - 35.00€
Shto në shportë
E përkryer për flokë të thatë dhe shumë të thatë, të prirur për t'u thyer
4.00€ - 16.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË THATË
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
USHQEN DHE MBRON
6.00€
Shto në shportë
SET DHURATE PER KUJDESIN E TRUPIT
38.00€
Shto në shportë
EKSFOLIUES ME SHEQER PËR TRUPIN
8.00€ - 19.00€
Shto në shportë
14.00€
Shto në shportë
E PËRKRYER PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRUR PËR T'U THYER
10.00€
Shto në shportë
-13%
PËR LËKURË TË THATË
3.50€ - 9.00€
3.50€ - 8.00€
Shto në shportë
IDEALE PËR LËKURËN DHE FLOKËT E THATA DHE TË NDJESHME
19.00€
Shto në shportë
AROMA E ARRAVE
12.00€
Shto në shportë
SET DHURATË PËR KUJDESIN E DUARVE
20.00€
Shto në shportë
Total: 20
Faqe:
Të rekomanduara
PER LEKURE SHUME TE THATE
8.00€ - 35.00€
Shto në shportë
E përkryer për flokë të thatë dhe shumë të thatë, të prirur për t'u thyer
4.00€ - 16.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË THATË
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
USHQEN DHE MBRON
6.00€
Shto në shportë
14.00€
Shto në shportë
E PËRKRYER PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRUR PËR T'U THYER
10.00€
Shto në shportë
AROMA E ARRAVE
12.00€
Shto në shportë
PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRURA PËR TU DËMTUAR
18.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
8.00€
Shto në shportë
Aromë druri
8.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave