Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Bli Sipas Linjës
Jo se do ju duhet të zgjidhni, por ndonjëherë kur gjeni një gjë të mirë dëshironi ta mbani atë ndjenjë gjallë. Kjo bëhet lehtësisht me linjat tona të frymëzuara natyrshëm. Secili kampion një përbërës të fuqishëm - një forcë e vërtetë e natyrës. Merrni hidratim të thellë me linjën më të shitur të kujdesit për trupin me Hemp, të pasuruar me vajin e farës së kërpit nga Franca dhe të dizajnuar për të hidratuar lëkurën e etur nga koka tek këmbët. Po mendoni për kujdesin për flokët? Provoni prekjen qetësuese të skalpit me linjën tonë me Ginger për shampon dhe Balsamin e fundit për skalpet e thata. Sa i përket lëkurës suaj, linja jonë për kujdesin e lëkurës Edelweiss është e fokusuar tek lëkura më e freskët, me pamje më të shëndetshme, të pasuruar me qeliza burimore bimore, ndërsa linja Vitamin E është ikonike, pasi ofron hidratim të thjeshtë, për të gjitha llojet e lëkurës. Zgjidh ekipin tënd dhe zbut, pastro dhe eksfolio. Çdokush është i mirëpritur.
Filtro
Kategoria
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PËR LËKURË TË LODHUR
24.00€
30.00€
Shto në shportë
17%
PËR LËKURË TË YNDRYSHME, LËKURË ME NJOLLA | PASTRIM INTENSIV | VEGANE
5.00€ - 12.80€
6.00€ - 16.00€
Shto në shportë
20%
PER LEKURE SHUME TE THATE
6.40€ - 28.00€
8.00€ - 35.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË YNDYRSHME, ME NJOLLA | MATIFIKUES | VEGANE
4.00€ - 12.80€
5.00€ - 16.00€
Shto në shportë
20%
96 ORË HIDRATIM
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA KAÇURRELAT
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
PER LEKURE SHUME TE THATE
6.40€ - 28.00€
8.00€ - 35.00€
Shto në shportë
20%
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKUR TË THATË
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
PER LEKURE TE THATE DHE TE NDJESHME
6.40€ - 28.00€
8.00€ - 35.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
24 orë hidratim i thellë
6.40€ - 12.00€
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
Total: 220
Të rekomanduara
20%
PËR LËKURË TË YNDYRSHME DHE ME NJOLLA | PURIFIKUES | VEGAN
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Për të gjitha llojet e lëkurës
12.80€
16.00€
Shto në shportë
7%
14.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të lodhur
28.00€
35.00€
Shto në shportë
20%
AROMË LULESH
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë më të butë
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë më të butë
25.60€
32.00€
Shto në shportë
20%
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
Aromë sensuale druri
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
12.00€
15.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave