Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Linja Sezonale për Kujdesin e Trupit
Këtë vit po ju sjellim Spiced Orange dhe Wild Pine për kujdesin tuaj të preferuar të trupit. Por pse të zgjidhni kur mund të keni më të mirën nga të dyja? Ushqeni lëkurën tuaj të etur të dimrit me gjalpë trupi Spiced Orange dhe kënaquni shqisat tuaja me një spërkatje freskuese të ujit tualeti Wild Pine.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
96 ORË HIDRATIM
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
AROMË E ËMBËL
13.60€
17.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKUR TË THATË
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
7.20€
9.00€
Shto në shportë
-14%
PËR LËKURË TË THATË
8.00€
7.00€
Shto në shportë
20%
TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
AROME FRUTASH
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
AROMË FRESKUESE
3.20€
4.00€
Shto në shportë
20%
VEGAN
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
AROMË E FRESKËT
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN NORMAL DERI NË TË THATË
7.20€
9.00€
Shto në shportë
Total: 17
Faqe:
Të rekomanduara
20%
96 ORË HIDRATIM
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
AROMË E ËMBËL
13.60€
17.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKUR TË THATË
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
7.20€
9.00€
Shto në shportë
-14%
PËR LËKURË TË THATË
8.00€
7.00€
Shto në shportë
20%
AROME FRUTASH
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
AROMË FRESKUESE
3.20€
4.00€
Shto në shportë
20%
VEGAN
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
2.16€
2.70€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave