Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Blini për kujdesin perfekt për flokët tuaja
Ngrini duart lart nëse do donit një ditë të mirë flokësh çdo ditë! Edhe Ne kështu menduam. Flokët tona kanë një ndikim të madh në humorin tonë, kështu që ne kemi marrë frymëzim nga natyra për t'ju sjellë shampo, balsam, maska dhe serume vërtet efektive që do të përballojnë çdo dramë që kalojnë flokët tuaja. Ne e kuptojmë - keni mjaft për të bërë çdo ditë pa u lodhur me flokët tuaj. Kjo është arsyeja pse ne kemi bërë linja për kujdesin e flokëve për çdo lloj floku, kështu që ju mund të zgjidhni linjën e duhur për ju dhe të vendoseni në një rutinë të thjeshtë dhe efektive. Këshilla të shpejta për të gjetur linjën tuaj perfekte të kujdesit për flokët: Banania është produkti ynë vërtet ushqyes për flokë të thatë. Rutina e kujdesit për flokët me Ginger është për skalpet e thatë (Shampoja me xhenxhefil është një nga produktet tona më të shitura, ndonjëherë) dhe Fuji Green Tea ™ ndihmon në pastrimin dhe rifreskimin e skalpit. Mbetet vetëm të hidhni pas flokët sikur thjesht nuk ju intereson.
Filtro
Kategoria
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
PËR TË GJITHA KAÇURRELAT
16.00€
Shto në shportë
NEW
10.00€ - 16.00€
Shto në shportë
E përkryer për flokë të thatë dhe shumë të thatë, të prirur për t'u thyer
4.00€ - 16.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJET E FLOKUT
15.00€
Shto në shportë
12.00€
Shto në shportë
NEW
10.00€
Shto në shportë
18.00€
Shto në shportë
E PËRKRYER PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRUR PËR T'U THYER
10.00€
Shto në shportë
8.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
PËR FLOKË TË THATË
10.00€ - 16.00€
Shto në shportë
Dhurate Festive
10.00€
Shto në shportë
Total: 35
Faqe:
Të rekomanduara
12.00€
Shto në shportë
8.00€
Shto në shportë
Për kujdesin e skalpit
18.00€
Shto në shportë
12.00€
Shto në shportë
Shampo kundër-zbokthit
4.00€
Shto në shportë
Për flokë normale në të thatë
3.50€ - 10.00€
Shto në shportë
Për të gjitha llojet e flokëve
7.00€
Shto në shportë
Për flokë normale në të thatë
3.50€ - 14.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
Për flokë të trashë
8.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave