Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Larës Duarsh
Ne të gjithë e dimë se është e rëndësishme të mbajmë duart e pastra, por shpesh sapuni dhe larësi i duarve mund ti lënë duart tona të ndjehen të thata. Ndërsa duart e dehidratuara janë larg ideales, ne krijuam një sërë larësish duarsh dhe sapunësh për të mbajtur duart e thata të lumtura. Mbani duart të ndjehen të pastra dhe të shëndetshme me Larësin tonë të Duarve Anti-bakterial me Limon. Dhe për kur jeni në lëvizje, kemi disa mrekulli të vogla si Xheli Larës i Duarve me Mango.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
50%
3.50€
7.00€
Shto në shportë
20%
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
Aromë frutash
2.80€
3.50€
Shto në shportë
50%
3.50€
7.00€
Shto në shportë
20%
NDIHMON NË PASTRIMIN E BAKTERIEVE
7.20€ - 12.00€
9.00€ - 12.00€
Shto në shportë
20%
Aromë frutash
5.60€
7.00€
Shto në shportë
30%
PËR ÇDO TIP LEKURE
8.40€
12.00€
Shto në shportë
20%
Aromë lulesh
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
Aromë fiksuese
2.80€
3.50€
Shto në shportë
20%
Aromë druri
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
Aromë lulesh
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
8.80€
11.00€
Shto në shportë
Total: 13
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Aromë frutash
2.80€
3.50€
Shto në shportë
20%
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
NDIHMON NË PASTRIMIN E BAKTERIEVE
7.20€ - 12.00€
9.00€ - 12.00€
Shto në shportë
20%
Aromë frutash
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
Aromë fiksuese
2.80€
3.50€
Shto në shportë
20%
Aromë lulesh
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
Aromë druri
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
Aromë lulesh
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
8.80€
11.00€
Shto në shportë
20%
Oriental scent
7.20€
9.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave