Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Hidratues Trupi
Jeni të fiksuar pas asaj ndjesie të butë të lëkurës? Linja jonë e hidratuesve të butë dhe të mëndafshtë të trupit janë formuluar që të përthithen në lëkurë për ta lënë lëkurën tuaj të ndjehet më e shëndetshme. Nuk janë të yndyrshëm ose ngjitës. Thuajini lamtumirë gjunjëve të thatë dhe bërrylave. Hidratuesit tonë të trupit vijnë në të gjitha format dhe madhësitë. Kemi locione trupi, xhel trupi, jogurt trupi, gjalpë trupi dhe më shumë. Provoni Locionin tonë të pasur dhe sensual të Trupit me Myshk të Zi për një përzierje të myshkut dhe erëzave. Duhet të qetësohesh? Provoni Qumështin tonë Ushqyes të Trupit me Kokos të pasuruar me vaj organik kokosi të Komunitetit të Tregëtisë së Lirë. Dhe pë aromën e njohur, të The Body Shop, provoni Jogurtin tonë të Trupit me Luleshtrydhe që fal aq shumë kënaqësi.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
96 ORË HIDRATIM
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
AROMË E ËMBËL
13.60€
17.00€
Shto në shportë
20%
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
96 ORË HIDRATIM
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
PËR ÇDO TIP LEKURE
20.80€
26.00€
Shto në shportë
20%
VAJ USHQYES PER TRUPIN
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN NORMAL DERI NË TË THATË
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN NORMALE DERI TE THARA
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
24 ORË HIDRATM
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
FRESKON DHE PASTRON
7.20€
9.00€
Shto në shportë
Total: 21
Faqe:
Të rekomanduara
20%
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
PËR ÇDO TIP LEKURE
20.80€
26.00€
Shto në shportë
20%
VAJ USHQYES PER TRUPIN
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Aromë sensuale druri
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
11.20€
14.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave