Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Produkte për Lëkurë Mikse
Besoni apo jo, lëkura mikse mund të jetë më e vështira për tu kujdesur. Prandaj, ne e bëmë misionin tonë që t'ju rikthejmë në ekuilibër me hidratuesit tanë për lëkurën e kombinuar. Përshëndetni shpëtimtarët tuaj të kujdesit për lëkurën, nga Maska jonë e Balancimit me Alga deri te Toneri Balancues me Vaj Algash. Produktet tona për lëkurë mikse janë formuluar për të pastruar butësisht papastërtitë dhe për ta lënë lëkurën tuaj të freskët. Nuk jeni i sigurt nëse kjo është e duhura për ju? Lexoni udhëzuesin tonë të Lëkurës Mikse për të mësuar se çfarë është, si ta identifikoni dhe si të kujdeseni për të.
Filtro
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
30%
PËR LËKURË TË LODHUR
21.00€
30.00€
Shto në shportë
30%
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
4.90€ - 14.00€
7.00€ - 14.00€
Shto në shportë
30%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
12.60€
18.00€
Shto në shportë
25%
Vegan
16.50€
22.00€
Shto në shportë
LËKURË TË YNDYRËSHME DHE KOMBINUAR
13.00€
Shto në shportë
50%
PER LEKURE TE KOMBINUAR/ TE YNDYRSHME
6.50€
13.00€
Shto në shportë
30%
PËR LËKURË TË NDJESHME
10.50€
15.00€
Shto në shportë
Vegane
26.00€
Shto në shportë
TE RIPERDORUESHME
15.00€
Shto në shportë
PËR LËKURËN E KOMBINUAR DHE LËKURËN E YNDYRËSHME
12.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË NDJESHME
12.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
5.00€
Shto në shportë
Total: 13
Faqe:
Të rekomanduara
30%
PËR LËKURË TË LODHUR
21.00€
30.00€
Shto në shportë
30%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
12.60€
18.00€
Shto në shportë
25%
Vegan
16.50€
22.00€
Shto në shportë
LËKURË TË YNDYRËSHME DHE KOMBINUAR
13.00€
Shto në shportë
30%
PËR LËKURË TË NDJESHME
10.50€
15.00€
Shto në shportë
Vegane
26.00€
Shto në shportë
TE RIPERDORUESHME
15.00€
Shto në shportë
PËR LËKURËN E KOMBINUAR DHE LËKURËN E YNDYRËSHME
12.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË NDJESHME
12.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
5.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave