Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Bli Kujdes për Fytyrën
Fytyra juaj është e juaja për ta dashur gjithë jetën, kështu që pse të mos e trajtoni atë me produktet tona më të mira për kujdesin e lëkurës? Siç mund ta dini, ne përdorim përbërës të frymëzuar nga natyra në produktet tona të fytyrës. Merrni në duart tuaja gamën tonë të hidratuesve , tonerave, pastruesve , dhe eksfoliuesve të lëkurës dhe krijoni një rutinë të kujdesit të lëkurës në mëngjes dhe në mbrëmje për t'ju ndihmuar të arrini lëkurë më të lumtur, me pamje më të shëndetshme.Po përballeni me lëkurë të thatë, lëkurë të ndjeshme ose lëkurë të prirur për të ‘pasur një moment’? Linjat tona mbulojnë kujdesin për fytyrën për të gjitha llojet e lëkurës, kështu që ju mund ta përshtatni rutinën tuaj për të ndihmuar me reduktimin e yndyrës, ushqimin dhe rigjallërimin e lëkurës ose shënjestrimin e akneve. Keni nevojë për ndihmë për të filluar? Drejtohuni tek disa nga produktet tona më të pëlqyera për fytyrën - provoni bb kremin tonë të freskët Fresh Nude BB Cream, forconi shkëlqimin me Hidratuesin tonë për Rritjen e Shkëlqimit me Vitaminë C ose zgjohuni me lëkurë më të butë, të freskët dhe me pamje të shëndetshme me Maskën e Gjumit Drops of Youth™ Bouncy Sleeping Mask.
Filtro
Kategoria
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PËR LËKURË TË LODHUR
24.00€
30.00€
Shto në shportë
17%
PËR LËKURË TË YNDRYSHME, LËKURË ME NJOLLA | PASTRIM INTENSIV | VEGANE
5.00€ - 12.80€
6.00€ - 16.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
14.40€ - 20.00€
18.00€ - 25.00€
Shto në shportë
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
5.60€ - 11.20€
7.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË YNDYRSHME, ME NJOLLA | MATIFIKUES | VEGANE
4.00€ - 12.80€
5.00€ - 16.00€
Shto në shportë
20%
Purifikon lëkurën e yndyrshme
6.40€ - 17.60€
8.00€ - 22.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKUR TË THATË
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
HIDRATIM DERI NË 30 ORË • ACID HIALURONIK, VITAMIN E DHE VAJ I FARËS SË MJEDRËS ME ORIGJINË NATYRALE • TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
17.60€
22.00€
Shto në shportë
22%
PËR BUZËT E THATA
7.00€
9.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
17.60€
22.00€
Shto në shportë
Total: 122
Të rekomanduara
20%
PËR LËKURË TË YNDYRSHME DHE ME NJOLLA | PURIFIKUES | VEGAN
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
For sensitive skin
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë më të butë
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë mikse
6.40€
8.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave