Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Black Musk
Është një aromë edhe më e thellë, më e errët dhe më sensuale që ne krijuam, me një sërë shishesh të zeza aq tërheqëse, edhe pse më të ashpra, sesa koleksioni ynë White Musk. Është një aromë e kundërshtuese, me notat e buta dhe delikate të dardhës bambinella, piper rozë dhe bergamot ndaj prekjeve të forta drusore. Thuajini lamtumirë gjunjëve dhe bërrylave të thatë me Locionin tonë të Trupit Black Musk. Linja Black Musk ju sjell një erë gëzimi me produkte aromatike me aromën ikonike të Muskut të Zi. E fundit por jo më pak e rëndësishme, linja jonë Black Musk Night Bloom gjithmonë ka efektin e saj freskues dhe qëndrues.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATË PËR KUJDESIN E TRUPIT
40.00€
50.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE
40.00€
50.00€
Shto në shportë
20%
Aroma e thellë e myshkut
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATASH
24.00€
30.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
20.00€
25.00€
Shto në shportë
Total: 16
Faqe:
Të rekomanduara
20%
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATË PËR KUJDESIN E TRUPIT
40.00€
50.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE
40.00€
50.00€
Shto në shportë
20%
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
20.00€
25.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave