Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Gjalpë & Krem për Trupin
Ne i duam gjalpërat, flasim për Gjalpërat e Trupit, perfekt për ditët kur lëkura juaj ndihet e thatë dhe ka nevojë për pak përkujdesje. Këtu hyn në lojë linja e Gjalpërave për Trupin nga The Body Shop - ju ndoshta keni dëgjuar për paketimet tona të çmuara. Të gjitha gjalpërat tanë për trupin janë të pasuruar me gjalpë Shea nga Komuniteti i Tregtisë së Drejtë. Lëkura juaj do të ndihet e butë dhe e lëmuar. Linja jonë e re 200ml e Gjalpit për Trupin hidraton deri në 96 orë. Masazhoni një sasi të bollshme të gjalpit për trupin pas dushit ose larjes. Disa nga të preferuarit tanë? Gjalpi për Trupin me Mango, Gjalpi për Trupin me Qumështit Bajameje dhe Gjalpi për Trupin me Kërp.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PER LEKURE SHUME TE THATE
6.40€ - 25.00€
8.00€ - 25.00€
Shto në shportë
20%
PER LEKURE SHUME TE THATE
6.40€ - 25.00€
8.00€ - 25.00€
Shto në shportë
20%
PER LEKURE TE THATE DHE TE NDJESHME
6.40€ - 25.00€
8.00€ - 25.00€
Shto në shportë
50%
96 ORË HADRATIM
9.50€
19.00€
Shto në shportë
20%
PER LEKURE NORMALE
6.40€ - 25.00€
8.00€ - 25.00€
Shto në shportë
20%
PER LEKURE SHUME TE THATE
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
6.40€ - 19.00€
8.00€ - 19.00€
Shto në shportë
20%
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN E YNDYRËSHME
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
AROME FLORALE
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PER TRUPIN
48.00€
60.00€
Shto në shportë
Total: 30
Faqe:
Të rekomanduara
20%
PER LEKURE SHUME TE THATE
6.40€ - 25.00€
8.00€ - 25.00€
Shto në shportë
20%
PER LEKURE SHUME TE THATE
6.40€ - 25.00€
8.00€ - 25.00€
Shto në shportë
20%
PER LEKURE TE THATE DHE TE NDJESHME
6.40€ - 25.00€
8.00€ - 25.00€
Shto në shportë
20%
PER LEKURE NORMALE
6.40€ - 25.00€
8.00€ - 25.00€
Shto në shportë
20%
PER LEKURE SHUME TE THATE
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
6.40€ - 19.00€
8.00€ - 19.00€
Shto në shportë
20%
PER LEKURE TE THATE
6.40€ - 19.00€
8.00€ - 19.00€
Shto në shportë
20%
AROME FLORALE
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
AROME FRUTASH
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
PER LEKURE NORMALE
6.40€ - 19.00€
8.00€ - 19.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave