Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Blini produkte për Banjën & Trupin
Trupi ynë i palodhur gjithmonë meriton pak kujdes dhe një hidratim luksoz. Produktet tona të trupit i duan gjinjtë, tulet, dhe çdo pjesë tuajën në të njëjtën masë. Kështu që shijoni një hidratim të thellë me aroma freskuese me larësat dhe scrub-et tona gjallëruese të trupit, dhe Gjalpërat Legjendarë të Trupit - Gjalpi i Trupit me Mango ishte origjinali dhe ka një vend të veçantë në zemrat tona. Keni kohë për një seancë më të gjatë të kujdesit për trupin? Vazhdoni me trajtimet Wellness në shtëpi me koleksionin tonë Wellness ose ndjehuni mire me disa trajtime në vaskë. Në vend të petaleve të freskëta të trëndafilave në banjën tuaj - pak rrëmujë, për të qenë i sinqertë - ka gjithmonë një linjë të kujdesit për trupin me Trëndafil Britanik për t'ju lënë të vini erë si një tufë lulesh. Lëkura juaj do ta përthithë menjëherë dhe trupi juaj do të thotë, ahhh, faleminderit.
Filtro
Kategoria
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
24 orë hidratim i thellë
5.60€ - 15.00€
7.00€ - 15.00€
Shto në shportë
50%
3.50€
7.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
PER LEKURE SHUME TE THATE
6.40€ - 25.00€
8.00€ - 25.00€
Shto në shportë
20%
PER LEKURE TE THATE DHE TE NDJESHME
6.40€ - 25.00€
8.00€ - 25.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
4.00€
5.00€
Shto në shportë
50%
96 ORË HADRATIM
9.50€
19.00€
Shto në shportë
20%
PER LEKURE NORMALE
6.40€ - 25.00€
8.00€ - 25.00€
Shto në shportë
50%
4.00€
8.00€
Shto në shportë
20%
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
PER LEKURE SHUME TE THATE
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
6.40€ - 19.00€
8.00€ - 19.00€
Shto në shportë
Total: 162
Të rekomanduara
30%
Aromë e freskët
7.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
Për të gjitha llojet e lëkurës
2.80€ - 8.00€
3.50€ - 8.00€
Shto në shportë
20%
Aromë agrumesh
2.80€
3.50€
Shto në shportë
20%
3.20€
4.00€
Shto në shportë
20%
Aromë sensuale druri
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
Aromë agrumesh
2.00€
2.50€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave