Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Vegane
Fakt argëtues: rreth gjysma e produkteve tona në The Body Shop janë vegane. E përsosur nëse kohët e fundit keni bërë ndërrimin në vegan, ose nëse keni qenë duke jetuar me bazë bimore për një kohë. Përqafoni mënyrën e të jetuarit me linjën tonë të produkteve vegane. Ne kemi kujdes për lëkurën vegan, krem hidratues vegan, kujdes flokësh vegan, makeup-e vegane - përfshirë fondatintën vegane dhe - dhe produktet tona ikonike të kujdesit për trupin. Të jesh vegan nuk do të thotë që duhet të humbasësh. Blini VIP-at tanë veganë, siç janë Drops of Youth ™ Sleeping Bouncy Mask dhe Vaji Tea Tree.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Vegan
14.40€
18.00€
Shto në shportë
50%
Për lëkurë pa jetë
11.00€
22.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË LODHUR
22.40€
28.00€
Shto në shportë
20%
Purifikon lëkurën e yndyrshme
5.60€ - 20.00€
7.00€ - 20.00€
Shto në shportë
20%
Për floke me zbokth
8.00€ - 14.00€
10.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
VETËM MBUSHJA - KUTIA NUK PËRFSHIHET
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
4.00€
5.00€
Shto në shportë
50%
Për lëkurë që duket më e freskët
14.50€ - 35.00€
29.00€ - 35.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË YNDYRSHME DHE ME NJOLLA | PURIFIKUES | VEGAN
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
EKSFOLIATOR I BUTË I TRUPIT
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
6.40€ - 19.00€
8.00€ - 19.00€
Shto në shportë
20%
ZVOGËLONI PARAQITJEN E NJOLLAVE | E ÇERTIFIKUAR NGA SHOQËRIA VEGANE | E TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT | PASTRON LËKURËN
9.60€ - 16.00€
12.00€ - 16.00€
Shto në shportë
Total: 87
Faqe:
Të rekomanduara
20%
PËR LËKURË TË YNDYRSHME DHE ME NJOLLA | PURIFIKUES | VEGAN
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
For sensitive skin
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë më të butë
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë më të butë
25.60€
32.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të lodhur
27.20€
34.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë mikse
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
Aromë agrumesh
2.80€
3.50€
Shto në shportë
20%
Aromë agrumesh
2.00€
2.50€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave